Wizyta na grobie żołnierza wyklętego

Delegacja Urzędu Gminy Radgoszcz uczciła pamięć żołnierza AK i WiN, pochodzącego z naszej gminy, Jana Kmiecia. Na cmentarzu w Tarnowie – Krzyżu została złożona symboliczna wiązanka kwiatów. Jan Kmieć urodził się w 1921 roku, jego rodzicami byli Wojciech i Maria, z domu Przybyło.

Czytaj więcej: Wizyta na grobie żołnierza wyklętego

Kurs obowiązkowy dla stosujących środki ochrony roślin

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Gminny Konkurs Wielkanocny - regulamin

Urząd Gminy w Radgoszczy serdecznie zaprasza do udziału w Konkursie Wielkanocnym. Inicjatywa jest skierowana do młodzieży z terenu naszej gminy w wieku od 5 do 16 lat. Prace należy wyeksponować na świetlicy w remizie OSP Radgoszcz w dniu 20 marca 2018 r. (wtorek) do godz. 12. Szczegóły w rozwinięciu artykułu.

Czytaj więcej: Gminny Konkurs Wielkanocny - regulamin

Mistrzowie tenisa stołowego

Poznaliśmy mistrzów Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Radgoszcz. W zawodach brała udział zarówno młodzież szkolna, jak i dorośli z terenu naszej gminy.
Mecze były sędziowane przez: Agnieszkę Piotrowicz, Małgorzatę Liberę, Waldemara Miłkosia, Jarosława Piaseckiego oraz Piotra Rychlińskiego.

Czytaj więcej: Mistrzowie tenisa stołowego

Ostrzeżenie - silny mróz

Aress Studio z pucharem Wójta

Drużyna Aress Studio z Radgoszczy zwyciężyła w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Radgoszcz. Na kolejnych miejscach sklasyfikowano Radbet oraz Katolicko-Strażacki-Uczniowski Zespół Sportowy z Małca.

Czytaj więcej: Aress Studio z pucharem Wójta