Stypendia socjalne dla uczniów - informacja o wypłacie

We wtorek, 20 czerwca będą wypłacane stypendia socjalne dla uczniów. Pieniądze zostaną przekazane na konta bankowe podane we wnioskach. - Warunkiem wypłaty jest odbiór decyzji w terminie od 13.06.2017 roku do 19.06.2017 roku w Urzędzie Gminy Radgoszcz w pokoju numer 13 - informuje Marek Lupa, wójt gminy Radgoszcz.

Skład Gminnej Komisji Wyborczej

W celu przeprowadzenia wyborów uzupełniających do Rady Gminy Radgoszcz powołano Gminną Komisję Wyborczą. Wybory odbędą się 6 sierpnia 2017 roku.

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Tarnowie w sprawie powołania Gminnej Komisji Wyborczej w Radgoszczy: <pobierz>

Radgoskie Sobótki 2017

Małec na sportowo - harmonogram

Dobry czas na biznes - V nabór

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. jako realizator projektu „Dobry Czas na Biznes – Subregion tarnowski” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach działania 8.3.1. Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 - 2020 zaprasza do wzięcia udziału w ww. projekcie osoby zamieszkujące powiat dąbrowski chcące założyć własną działalność gospodarczą.

Czytaj więcej: Dobry czas na biznes - V nabór

Gmina Radgoszcz pełna talentów

IX edycja Gminnego Przeglądu Dorobku Artystycznego potwierdziła, że gmina Radgoszcz talentami stoi. W Szkole Podstawowej w Zarzeczu Dużym wystąpili reprezentanci wszystkich gminnych szkół podstawowych i gimnazjalnych.  Organizatorem przeglądu i fundatorem nagród był Urząd Gminy w Radgoszczy. Jurorzy w składzie: Małgorzata Węgiel, Bernadeta Świątek oraz Lidia Żurawska oceniali uczestników w kategoriach: zespoły wokalne, soliści i formy taneczne. Punktowane były takie elementy jak: dobór repertuaru, warunki wokalne i ogólne wrażenie artystyczne bądź choreografia, kostiumy czy muzyka.

Czytaj więcej: Gmina Radgoszcz pełna talentów

Usłyszymy sygnały alarmowe

Urząd Gminy w Radgoszczy uprzejmie informuje, że w dniach 6 - 8 czerwca 2017 r. przeprowadzone zostanie ćwiczenie Sił Zbrojnych pod kryptonimem RENEGADE 17
z wykorzystaniem systemów alarmowania ludności. W ramach ćwiczenia nadany zostanie sygnał alarmowy (sygnał akustyczny emitowany przez syreny alarmowe) dotyczący zagrożenia z powietrza.