Newsletter

Zapraszamy do skorzystania z funkcji powiadamiania o nowościach na stronie.

Wystarczy jedynie podać Imię i Nazwisko oraz adres e-mail w okienku "Powiadomienie o nowościach" a będziecie Państwo informowani o nowych artykułach  na stronie.

Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Radgoszcz

W dniach od 7 -8 lutego br. odbyły się rozgrywki w ramach gminnego turnieju tenisa  stołowego o Puchar Wójta Gminy Radgoszcz zorganizowany przez Urząd Gminy w Radgoszczy.

W pierwszym dniu turnieju swoje umiejętności zaprezentowały dziewczęta, które zostały podzielone na 3 kategorie wiekowe...

 

Czytaj więcej: Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Radgoszcz

Przystąpienie Gminy Radgoszcz do Stowarzyszenia

Partnerstwo dla Rozwoju Obszarów Wiejskich
Ekonomika – Nauka – Tradycja PROWENT Lokalna Grupa Działania

 

Urząd Gminy w Radgoszczy ma przyjemność poinformować, że w dniu 18 stycznia 2011 r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego podpisany został aneks do umowy ramowej nr 6933-UM0900020/09 o warunkach i sposobie realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju obszaru Lokalnej Grupy Działania PROWENT.

Na mocy tego dokumentu obszar Lokalnej Grupy Działania PROWENT został powiększony o 3 gminy z terenu województwa małopolskiego tj:  gminę Radgoszcz, miasto      i gminę Dąbrowa Tarnowska i Szczucin.

 

Czytaj więcej: Przystąpienie Gminy Radgoszcz do Stowarzyszenia

Turniej Piłki Siatkowej dla Seniorów

Dnia 5 lutego 2011 roku na sali gimnastycznej  w Zespole Szkół   Publicznych w Radgoszczy odbył się Gminny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Radgoszcz. W turnieju o główne trofeum rywalizowało 6  drużyn. Mecze sędziował pan Henryk Wolak.

 

Wyniki turnieju:

I  miejsce – Katolicko-Strażacko-Uczniowski Zespół Sportowy w Małcu

II miejsce – Uczniowski Klub Sportowy Luszowice

III miejsce – Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe

IV miejsce -  Uczniowski Klub Sportowy „Spartakus” Radgoszcz

V miejsce – drużyna Zdżary

 

GALERIA

 

 

Zaproszenie

Wójt Gminy Radgoszcz zaprasza na Gminny Turniej Tenisa Stołowego Seniorów o Puchar Wójta Gminy

 

7 lutego  2011 r. (poniedziałek), godz. 12.00  rozgrywki dla pań.

 

8 lutego  2011 r. (wtorek), godz. 13.00 rozgrywki dla panów.

 

Czytaj więcej: Zaproszenie

Hej kolęda, kolęda

30 styczna br. w Szkole Podstawowej w Małcu odbył się Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek. Celem Przeglądu jest upowszechnienie i kultywowanie tradycji kolędowania, jakie występuje w okresie Świąt Bożego Narodzenia i karnawału. Organizatorami imprezy byli: Urząd Gminy w Radgoszczy, Gminna Biblioteka Publiczna oraz Szkoła Podstawowa w Małcu.

W tegorocznej edycji Przeglądu udział wzięło 25 solistów oraz 7 zespołów wokalnych. Uczestnicy reprezentowali wszystkie placówki oświatowe naszej gminy. Podzieleni zostali na kilka kategorii wiekowych. Komisja artystyczna w składzie: pan Robert Hoszwa – przewodniczący, pan Wiesław Kwiecień i pani Anna Gmyr-Noga oceniła: oryginalność i dobór repertuaru , muzykalność i poziom wykonania oraz ogólny wyraz artystyczny.

 

 

Czytaj więcej: Hej kolęda, kolęda

IV Turniej Szachowy o Mistrzostwa Powiatu Dąbrowskiego

20 styczna br. w Zespole Szkół Publicznych w Luszowicach odbyła się kolejna edycja Turnieju Szachowego o Mistrzostwa Powiatu Dąbrowskiego. Organizatorami turnieju byli: Zespół Szkół Publicznych w Luszowicach, Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Urząd Gminy w Radgoszczy. Uczestniczyło w nim 35 szachistów reprezentujących następujące placówki oświatowe: SP w Luszowicach, SP w Oleśnie, SP w Szczucinie, SP w Szarwarku oraz Gimnazja Publiczne w: Oleśnie, Luszowicach, Radwanie i Szczucinie. Turniej sędziował Sędzia Klasy Państwowej - pan Wiesław Kasperek. Przedstawiamy laureatów turnieju.